Flash Logo

Aktualności

2013-10-01 Witamy w świecie nowych perspektyw

Witamy w świecie nowych perspektyw - Protool zmienia się w Festool

2013-04-01 PROTOOL SERVICE all-inclusive

"Każde narzędzie, które opuszcza naszą fabrykę, dociera do Państwa z bezpłatnym pakietem atrakcyjnych usług dodatkowych all-inclusive."

Zarejestruj się w ciągu 30 dni od daty zakupu

2013-04-01 FESTOOL SERVICE all-inclusive

Nowe usługi dodatkowe teraz na stałe połączone z każdym narzędziem Festool.

W celu skorzystania z bezpłatnej usługi SERVICE all-inclusive, wystarczy zarejestrować maszynę na stronie www.festool.pl/serwis w ciągu 30 dni od daty zakupu.

2012-06-28 Aplikacja Bosch Toolbox

BOSCH wprowadził ciekawą darmową aplikację na smartfony, dzięki której możesz zyskać szybki dostęp do informacji na temat profesjonalnych elektronarzędzi Bosch.

2012-03-28 Nowa zagłębiarka Festool TS 55 R

FESTOOL: Klasyków nie można wynaleźć ponownie. Zwłaszcza, gdy jest się już ich wynalazcą

2010-10-11 FESTOOL - nowe odkurzacze z systemem AutoClean

FESTOOL: Mamy sposób na zatkane filtry: nowy CLEANTEX AC. Jego automatyczny mechanizm czyszczenia filtra utrzymuje filtr w czystości i zapewnia stale wysoką siłę ssania. Podobnie jak podstawowe modele CLEANTEX CT 26/36 wyposażony jest w filtr płaski oraz turbinę wysokiej wydajności.

2010-10-11 FESTOOL - nowe systainery

FESTOOL wprowadza na rynek nowe, jeszcze bardziej ergonomiczne systainery

2010-09-27 MILWAUKEE - nowość - magnesy trwałe

Nigdy wcześniej nie dało się tak łatwo sterować supermocnym magnesem trwałym. Magswitch to urządzenie magnetyczne, które można załączać i wyłączać obracając po prostu pokrętło. Bez baterii! Bez zasilania elektrycznego!

2010-03-24 BOSCH - nowe walizki transportowe L-BOXX

BOSCH wprowadza nowy system walizek transportowych firmy SORTIMO, niemieckiego producenta specjalistycznych systemów zabudowy pojazdów.

2009-11-16 Schneider Airsystems - nowa marka w sprzedaży na e-elektron

Schneider Airsystems: nasza oferta zawiera paletę produktów przeznaczonych w szczególności dla rzemiosła i przemysłu, a nasze instalacje sprężonego powietrza doskonale zoptymalizowane są podwzględem opłacalności. Naszym celem są bowiem najwyższej jakości produkty, rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb Klienta, a także najlepsze wyposażenie.