Flash Logo


Firma ELEKTRON powstała w 1990 r. w Poznaniu.

Już od pierwszych dni naszej działalności koncentrowaliśmy się na zaproponowaniu naszym Klientom profesjonalnych rozwiązań w zakresie doradztwa technicznego, oferty handlowej oraz obsługi posprzedażnej naszych produktów. Konsekwencja, kompetencja, korzyść - to były nasze cele kiedy tworzyliśmy tę firmę, tak rozumiemy ją dzisiaj i w tym kierunku chcemy podążać w przyszłości. 3 x K. Konsekwentni w oferowaniu sprawdzonych rozwiązań, kompetentni w codziennej pracy z korzyścią dla naszych Klientów i dla nas samych.


   


Oferujemy narzędzia niebieskie, czerwone, granatowe, czarne, żółte, zielone ...

Jednak to nie kolor stanowi o ich prawdziwej wartości. Estetyka i ergonomia wykonania – to widać gołym okiem, ale prawdziwa doskonałość kryje się w ich wnętrzu. Przemyślane i wytrzymałe konstrukcje, doskonałe materiały oraz perfekcyjnie spasowane elementy decydują o niezawodnej pracy przez wiele lat. Wszystko poparte doświadczeniem w konstruowaniu narzędzi, za którym stoi często ponad stuletnia historia ich producentów.

 


Elektron – narzędzia nie tylko dla profesjonalistów!

Naszą ofertę kierujemy do profesjonalnych odbiorców wszelkich branż związanych z działalnością projektową, budowlaną i wytwórczą. Obsługujemy warsztaty rzemieślnicze, firmy budowlane, zakłady produkcyjne i wielki przemysł. Nie zapominamy jednak o tych prawdziwych pasjonatach kochających majsterkowanie, dla których przygotowaliśmy specjalną propozycję amatorskich narzędzi najwyższej jakości.  Zapraszamy !