Flash Logo

Zaciskarki i Obcinaki Milwaukee

pokaż produkty

 

Właścicielem sklepu internetowego umieszczonego na witrynie internetowej http://www.e-elektron.pl jest ELEKTRON Borowiec Rzadkiewicz s.j, 60-254 Poznań, ul. Hetmańska 11, NIP 779-00-22-375, REGON 004860805. 
Warunkiem realizacji zamówienia jest zarejestrowanie się w naszym sklepie (zakładka MOJE KONTO) Formularz rejestracji musi być wypełniony prawidłowo i zgodnie ze stanem faktycznym. W uzasadnionych przypadkach firma ELEKTRON zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia, np. gdy przesłane dane przy pomocy formularza są niekompletne lub wzbudzają wątpliwości. 
Każde zamówienie zostanie potwierdzone telefonicznie przez naszego doradcę technicznego, który skontaktuje się z Państwem w ciągu 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. W czasie tej rozmowy nastąpi również dokładne ustalenie warunków zamówienia i dostawy. W przypadku braku możliwości skontaktowania się z Klientem nasz doradca techniczny będzie ponawiał próbę kontaktu przez 5 kolejnych dni. Po tym okresie zamówienie zostanie automatycznie anulowane. Zamówienia można składać przez całą dobę, z wyjątkiem przerw związanych z aktualizacją danych sklepu internetowego. Właściciel sklepu nie ponosi odpowiedzialności za awarie łączy internetowych i telefonicznych. Właściciel sklepu internetowego wystawia dokument sprzedaży - fakturę VAT, lub paragon fiskalny – zgodnie z żądaniem Klienta. Dostawa towaru jest możliwa wyłącznie na adres wskazany na zamówieniu.        

 

Akceptowane formy płatności:  
  • przedpłata (dokonana na podstawie faktury PROFORMA, w sposób uzgodniony w czasie rozmowy z doradcą)
  • płatne gotówką przy odbiorze ( za pobraniem)
Termin dostawy towaru wynosi do 3 dni roboczych, liczonych od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie, właściciel sklepu zastrzega sobie prawo wydłużenia terminu dostawy do 14 dni. W wyjątkowych sytuacjach np. w przypadku zakończenia produkcji, zmiany modelu itp. firma Elektron zastrzega sobie możliwość anulowania zamówienia. O wydłużeniu terminu dostawy doradca poinformuje zamawiającego podczas rozmowy telefonicznej. Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.
Koszty dostawy:
  • wartość zamówienia do 1.500 PLN netto - ponosi Zamawiający w wysokości 29,00 PLN brutto
  • wartość zamówienia powyżej 1.500 PLN netto – ponosi właściciel sklepu.
Po wysłaniu przesyłki, klient otrzyma za pomocą e-mail potwierdzenie wysyłki wraz z numerem listu przewozowego oraz link do strony przewoźnika z możliwością śledzenia przesyłki.
 Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją producenta.
Podstawą do uznania roszczeń gwarancyjnych jest posiadanie dowodu zakupu oraz karty gwarancyjnej, które Klient otrzymuje razem z zamówionym towarem.
Warunki gwarancji określa producent towaru. W przypadku stwierdzenia usterki należy bezzwłocznie przerwać użytkowanie i wysłać urządzenie do Centralnego Serwisu Gwarancyjnego Producenta w Polsce ( adres podany w karcie gwarancyjnej) na koszt serwisu.
Niedozwolone jest naprawianie urządzeń poza punktami naprawczymi podanymi przez producenta, jakiekolwiek modyfikacje i ingerencja do wnętrza urządzenia oraz użytkowanie niezgodne z przeznaczeniem podanym w instrukcji obsługi.
Różnice w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z indywidualnych ustawień parametrów komputera Klienta, nie stanowią podstawy do reklamacji. Towary prezentowane w Internetowym Sklepie firmy ELEKTRON nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Wiążącą ofertą jest potwierdzenie zamówienia drogą elektroniczną lub faxem przez doradcę firmy Elektron.
Składając zamówienie Zamawiający akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.
Ochrona danych osobowych.
Wszelkie dane osobowe uzyskane w czasie działalności sklepu internetowego są poufne. W żadnym przypadku ani w żadnej formie nie będą udostępniane innym podmiotom zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku „ O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania do zaprzestania ich przetwarzania.